Вартість проживання і правила бронювання

Ціни на відпочинок в Лазурному: пріоритет курорту - доступність для кожного

Традиційно, найпривабливішим для людей, які хочуть провести сімейний відпочинок на морі, є доступні ціни. Кожен прагне гарно відпочити на узбережжі Чорного моря, мінімально обтяжуючи себе фінансовими турботами. Відпочинок в Лазурному є саме тим місцем, де за мінімальні ціни ви отримаєте якісні послуги та незабутні враження від відпочинку.

Багато людей, які відпочили і оцінили прекрасну цінову політику курорту, регулярно, з року в рік, відвідують наше мальовниче селище.

Також у нас вигідно відпочивати з дітьми, адже всі розваги для дітей є безкоштовними, а як ми знаємо, на дитячі розваги виділяється під час відпочинку велика частина запланованого бюджету.

До нас приїжджають молоді сімейні пари або цілі компанії, які хочуть провести відпустку з мінімальними витратами. Головна перевага відпочинку в Лазурному в тому, що відпочинок на морі стає доступним, тепер можна дозволити собі відпустку в межах будь-якого, навіть невеликого, бюджету.

Вигідні ціни на проживання на базі відпочинку «Пріоритет»

У 2020 році в Лазурному можливий вибір баз відпочинку за різними цінами. Наша база відпочинку «Пріоритет» пропонує доступні ціни не тільки на проживання, а й на цілий комплекс додаткових послуг. Ми впевнено можемо заявити, що ціни на відпочинок в нашому пансіонаті одні з найвигідніших в Херсонській області.

Комфортабельні номери, прекрасне обслуговування, зручне розташування, затишна атмосфера, розваги, благоустрій та високий сервіс - все це пропонується нашим відпочиваючим за демократичними цінами.

Наші ціни включають безпосередньо вартість проживання, харчування оплачується окремо (так як не є обов’язковим), всі розваг, доступні на базі, безкоштовні. Відпочиваючі, які приїхали до нас на автомобілі, не мають потреби сплачувати за паркування - для наших гостей вона безкоштовна.

Для відпочиваючих з дітьми є знижки: одна дитина дошкільного віку розміщується безкоштовно, без надання додаткового спального місця при проживанні двох (трьох) дорослих в тому ж номері, або одній дитині до 14 років надається 50% знижка на основне місце за умови проживання двох (трьох ) дорослих у цьому ж номері.

Увага! Сезонна градація цін:

 • з 1 червня - до 19 червня - низький сезон;
 • з 20 червня - до 9 липня - середній сезон;
 • з 10 липня - до 26 серпня - високий сезон;
 • з 27 серпня - до 30 вересня - низький сезон.

Тип номеру Вміщує В номері міститься Червень Липень Сервень Вересень
2-місний номер «Люкс»
кондиціонер телевізор Туалет Душ Холодильник Інтернет Паркінг Можна замовити харчування   300-420 грн
420-500 грн
500-300 грн
300 грн
3-місний номер «Люкс»
Кондиціонер Телевізор Туалет Душ Холодильник Інтернет Паркінг Можна замовити харчування   300-420 грн 420-500 грн 500-300 грн 300 грн
2-кімнатний 4-місний номер «Люкс»
Кондиціонер Телевізор Туалет Душ Холодильник Інтернет Паркінг Можна замовити харчування   300-420 грн 420-500 грн 500-300 грн 300 грн
однокімнатний 4-місний номер «Люкс»
Кондиціонер Телевізор Туалет Душ Холодильник Інтернет Паркінг Можна замовити харчування
270-350 грн 350-430 грн 430-270 грн 270 грн

Туалет - Туалет | Душ - Душ | Телевізор - Телевізор | Холодильник - Холодильник | Кондиціонер - Кондиціонер | Інтернет - Інтернет | Паркінг - Паркінг | Можна замовити харчування - Можна замовити харчування

Розміщення проводиться в 2-місних, 3-місних і 4-місних номерах зі всіма зручностями. Всі номери укомплектовані необхідною технікою для комфортного відпочинку: кондиціонером, холодильником і телевізором. Меблі, постільна білизна, санвузли нові і підібрані зі смаком. У номерах повноцінні двоспальні (160х200 см) і односпальні (90х200 см) ліжка в залежності від обраного типу номера.

Для зручності відпочиваючих заселення в пансіонат починається з 13.00 поточного дня, виїзд - до 11.00 поточного дня. Для зміни часу заселення або виселення - необхідно звернутися по телефону до адміністрації.

Правила бронювання

Для бронювання номеру необхідно здійснити попередню оплату в розмірі вартості однієї доби проживання.

Для передоплати (по Україні):

 • номер карти: 5168 7555 3094 7809, КФ ПАО ПриватБанк;
 • отримувач: Гавва Олександр Павлович;
 • в призначенні платежу обов'язково вкажіть: поповнення карти від П.І.Б.

Для уточнення інформації з питань бронювання та оплати звертайтеся за телефонами адміністрації, які находяться в розділі Контакти.

При запізненні відпочиваючих більш ніж на добу, без попереднього повідомлення адміністрації, бронювання скасовується!

Зверніть увагу! При достроковому виїзді або скасуванні бронювання плата не повертається. Прохання планувати свій відпочинок заздалегідь.

Правила проживання

 • У нічний час з 23:00 до 8:00 і після обіду з 14:00 до 16:00 у номерах, ігрових кімнатах та на території пансіонату прохання дотримуватися тиші.
 • Басейн працює щодня з 8:00 до 20:00. З 14:00 до 16:00 купання в басейні заборонено.
 • Діти до 14 років можуть купатися в басейні тільки під наглядом дорослих.
 • Куріння в пансіонаті дозволено тільки в спеціально відведених місцях.
 • Для безпеки відпочиваючих ведеться постійне відеоспостереження території.